nová registrácia   zabudnuté heslo meno: heslo:
Výber strediska
Počet správ: 0
ARCHÍV SPRÁV

Správy o snehových podmienkach môžu vkladať len registrovaní užívatelia po prihlásení!
Každý registrovaný užívateľ servera má možnosť pridávať správy o snehových podmienkach. Ak ste prihlásený, tak pod týmto textom sa zobrazí tlačítko pre vloženie novej správy o snehových podmienkach. Po kliknutí na tlačítko vyplňte všetký známe údaje ktoré ste pozorovali. Najskôr vyberte stredisko a trasu. Ak sa v zozname nenachádza zvoľte ostatné trasy a potom dolu na konci formulára upresnite trasu ktorej podmienky popisujete. Trasy do zoznamu pridávajú administrátori stredísk, ktorí o tieto práva požiadajú pri prihlasovaní alebo neskôr v časti Osobné konto. Postupne tak budú pribúdať ďalšie. Najdôležitejšie je samozrejme výška snehu (tu prosím uvádzať výšku prírodného neutlačeného snehu) Ďalej nezabudnite uviesť kvalitu snehu a upravenosť tratí. Údaje vložíte alebo vyberiete z ponúkaných možností ktoré najviac vystihujú podmienky. Vyplnte aj údaje o počasí. Na záver v popise uveďte svoj komentár a ďalšie upresňujúce informácie. Do každej správy môžete vložiť 3 aktuálne fotografie z trasy, ktoré sa potom zobrazia v podrobných informáciách o snehových podmienkach. Fotografie nesmú byť väčšie ako 1,5 MB.

Správy o snehových podmienkach sú zobrazované v skrátenej podobe v jednom riadku. Po kliknutí na šípku vľavo od správy sa zobrazia všetky podrobné informácie tak, ako ich zadal užívateľ. Zväčšená fotka sa zobrazí kliknutím na náhľad fotografie, ak je fotiek viac, môžete sa medzi nimi posúvať. Zatvorenie podrobného náhľadu vykonáme znovu kliknutím na šípku.
Verím, že nás bude čo najviac a na stránkach si nájdeme vďaka aktívnym užívateľom vždy aktuálne správy o snehových podmienkach v jednotlivých lokalitách.

 
Správy o snehových podmienkach - najnovšie    
  Dátum Stredisko Trasa Sneh Kvalita Úprava Pridal


© RK Service 2009-2016                kontakt:adminbezkar.sk